KLUB WINA

WSTĄP DO KLUBU

Produktem ADEGAS CLUB jest projekt WINNICA W TWOIM DOMU. karta

Przystąpienie do Klubu Wina umożliwia Państwu zakup bezpośrednio u producenta, specjalnie wyselekcjonowanych przez sommelierów i wielokrotnie nagradzanych win. Omiń pośredników, niech hiszpańskie wino znajdzie się na Państwa stole w najlepszej cenie.

 

Interesują Państwa najlepsze wina świata?
Chcecie sukcesywnie odkrywać tajemniczy i jednocześnie niezwykle fascynujący świat wina? Zapraszamy do naszego ekskluzywnego Klubu Wina!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Karta Klubowicza to również gwarancja dodatkowych przywilejów.

PRZYWILEJE:

  1. Gwarantowana stała cena, obowiązująca przez rok od dnia zakupu Karty.
  2. Do zakupionych 5 butelek, zawsze 6 GRATIS.
  3. Dostawa pod wskazany adres na terenie Polski GRATIS.
  4. Przy wprowadzaniu nowego wina 1 butelka na próbę GRATIS (przy pierwszym zamówieniu po wprowadzeniu nowego produktu).
  5. Raz w roku wśród Klubowiczów wylosujemy tygodniowy pobyt dla dwóch osób w winnicy Adega Rubén (pierwsze losowanie już w sierpniu 2016 roku).

 

Projekt ADEGAS CLUB powstał by promować jedno z najlepszych win na świecie. Wstępując do naszego Klubu możecie cieszyć się wybornym smakiem naszych win zawsze, kiedy tylko macie na to ochotę. Mamy ambicje, aby w przyszłości stworzyć Klub Miłośników Albariño w Polsce.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby cena naszego wina była atrakcyjna i konkurencyjna. Podpisaliśmy porozumienie na wyłączność z winnicą ADEGA RUBEN, ominęliśmy tym sposobem wielu pośredników i dajemy Państwu możliwość zakupu ekskluzywnych win w preferencyjnych cenach. Gwarantujemy najwyższą jakość potwierdzoną przez producenta. Każda butelka wina powstała przy udziale właścicieli winnicy, każda jest w pełni wyjątkowa i niepowtarzalna.

Dzięki porozumieniu z FedEx gwarantujemy, że winno zwinnie, za darmo i w krótkim czasie (do 4 dni roboczych) znajdzie się w Państwa domu. Dla uzyskanie tych efektów minimalne zamówienie to pakiet 6 butelek (jedna GRATIS).

Wino wytrawne, doskonale nadające się jako wino na prezent.

ZOSTAŃ CZŁONKIEM NASZEGO KLUBU JUŻ DZIŚ.

 

Najlepsze wina świata u dobrej cenie tylko z kartą klubową!

Interesują Państwa najlepsze wina świata? Chcecie sukcesywnie odkrywać tajemniczy i jednocześnie niezwykle fascynujący świat wina? Zapraszamy do naszego ekskluzywnego Klubu Wina!

ADEGA RUBEN to firma rodzinna, która wytwarzaniem i sprzedażą wina zajmuje się od wielu już lat. Sekretem naszego sukcesu jest to, że nasza winnica prowadzona jest bezpośrednio przez właścicieli.

Dzięki naszym bliskim i ich maksymalnemu wysiłkowi, uzyskujemy wyśmienite winogrona, które są podstawą naszego produktu. Każda butelka wina jaką oferujemy jest w pełni wyjątkowa i niepowtarzalna. Wstępując do naszego Klubu możecie cieszyć się wybornym smakiem naszych win zawsze, kiedy tylko macie na to ochotę. Wino karta klubowa daje możliwość zakupu ekskluzywnych win w preferencyjnych cenach. Daje również gwarancję dodatkowych bonusów i przywilejów.

Z kartą klubową cena wina z naszej oferty jest zawsze atrakcyjna i stała!